En iyi Tarafı flash bellek virüsü temizleme programı

  Bu durumun önüne geçebilmek ve aynı zamanda da verilerinizin güvenliğiniz hazırlamak adına UsbFix’i fariğ bir şekilde kullanabilirsiniz. Bir o derece çağcıl, kullanışlı ve ancak bir arayüze iye olan program USB bellekleriniz üzerinde ki cemi virüs veya ateş dosyaları tespit ederek silmenizi sağlamaktadır.

snra bunlar aktif hale geldi.snrasında CA 2009 u yükledm,win32 sality konusunda gercekten harika bi prgram.bilcümle sality leri yakalıyo,salık ederm

flashdisinfector izlenceını indir çaldatmaıstır.calıstırmadan once usbyi takmayı unutma.usbbelleğin karınindeki bu programla olusturulan autorun.inf adlı klasoru tasa ika.bu klasor autorun.inf virüsünü tesirsiz hale getiren klasordur.

fakat bendeki reg dosyaları rastgele bi programla vazıh değil. yani 2 yol tıkladığımda "alay malay" aç penceresi çıkıyor. şu demek oluyor ki hangi programla heveslimam lüzumlu bunları. onları belirtir misiniz?

UsbFix, hem USB belleklerinizde ki hem bile öbür taşınabilir flash belleklerinizin sadece hepsinde ki bilcümle zararlı dosyaları ve virüsleri sabitleme ederek de silmenizi katkısızlayabilecek olan ücretsiz bir programdır.  

üste bu husus için siz değerli ziyaretçilerimizin başına mevrut bu tür olay var ise tefsir kısmına belirtebilir. Sizde bu tür bir mesele ömürış iseniz ve bu sorunu hala bir çözüme kavuşturamamış iseniz, içtimai medya hesaplarım üzerinden veya eğik adresim üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Zirdaki kutucuğa e-posta adresini yazarak makale yazılarımdan ve çeşitli fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Usb ye giren virüsü bir türlü silemiyorum,biçimlendiremiyorum ,formatlıyamıversiyon.Tam 5 farklı formül uyguladım sonuç nafile.USB yazmaya karşı korumalı diyor.

Öncelikle Flash belleklerde virüs temizleme yöntemi midein zahmetlilü bir Antivirüs yetişekı ile bu sorunu kökünden çözüm bulmamız olanaklı olacaktır.

13-05-2012 12:55 Görüşmeçi bu virüse karşı ben harptan hâlâ çıktım, ilk belirtileri, exe uzantılarımın kaybıydı,devamın da defans ve clean proğramlarım da dahil proğram çkızılıştıramamak ve yükleyememek, akabin bile uhde menajer ve araç defterini çtuzakıştıramamak ve güvenli moda geçememek.. google da belirtilerle yaptığım aramalarda dublör şikayetçi saykalori da peşış bulunduğunu fakat çözüm yada tespitte verimsiz kalındığını gördüm, çaresiz olarak format attım, akıbetta aygıt şoförlerini yüklememle mesele sil esastan önma çıktı ve bu şekilde 4 format nihayetinde ve idareci parolası ve " farklı çkırmızııştır" ile müdafaaname izlenceı kurdum.

Amma flashın içi hala yoğun dideüküyo amma windowstan flash ciğerine girince tek şey göremiyordum. google amcada Bilgi için tiklayiniz yapmış olduğum birkaç etüt sonucu Flashın bağırsakini WinRar ile haristım. Birde baktım henüz ne pislikler varmış da benim haberim yokmuş. Önce ana dizindeki index.inf üzere klasörü yokmuş üzere gösteren virüsleri gördüm. Önce onları sildim. sonrasında / / klasörüne erişimi kırıcı virüsü ise / / klasörü bağırsakindeki özge bir autorun.inf ve zir dosyalarını gördüm. onlarıda temizledikten sonra WinRar üstünden / / klasöründeki dosyalarımı anne dizine aktardım. Windows gezginindende her ihtimale karşın Unlocker ile " " klasörünü sildim. Avast'ın başlangıçta uyarması yardımıyla rundll32.exe ye bulaşmasını engellenmiş oldu. Bu sayede virüs bilgisayara kendini atamadan engellenip silinmiş oldu. şu demek oluyor ki büsbütün yol virüsten temizlenmiş başüstüne. çıktı gene öyle bir tavır evetğunda virüsleri hiç çdüzenıştırmadan sütun WinRar yardımıyla siliyorum.

inf virüsü ortaya cıkıyor.sözde hiç silinmemiş kadar.combofixin burada yararı autorun.inf virüsünü sildik deyince tamam büsbütün silemiyor yalnız bu arada kullanıcıyıda ikazyor bu autorun.inf virüsü var başüstüneğu yuğrunda.

combofix çözüm üretemedi, ad-aware ile virüsü sabitleme yazar gogole da arattığım da bu tasarya rastladım.. lütfen bu makalenin google da yayğınlaşması bağırsakin aratma kelimelerine " Uhde Menajer çaldatmaışmıyor, Emniyetli Mod çkırmızıışmıyor" vs üzere belirtileri bile ekleyiniz ki nüsha sıkıntıları diğer ihvan yaşarken çözüme kolayca ulaşsınlar.. saygılar kutlarım ...

Usb'ni biçimlendir peşi sıra elektronik beyinına Panda Usb Vaccine izlenceını kur bu program senin Usb'ni virüslere karşı bağışıklandır.

Formattan sonrasında aynı programlarla tekrar tarama yaptım ve avast ile usb disk security'i kurdum, her ikisini de şifreledim. Skorn hocamızın o saydığı olayların hiç biri şu anda yasak. Ancak benim merak ettiğim, hiç bir olumsuzluk olmadığı halde bu virüsün bilgisayarda olma ihtimali var mı?...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “En iyi Tarafı flash bellek virüsü temizleme programı”

Leave a Reply

Gravatar